Hızlı Rezervasyon
 
Alış Bilgileri
Tarih * Tarih Seç. *
Saat   
Dönüş Bilgileri
Tarih* Tarih Seç. *
Saat   
Araç * :
Adınız Soyadınız :*
Eposta : *
Telefon Numaranız : *
Notunuz :
 

 

Üye Girişi

Kullanıcı adı
Şifre
Üye ol!
Şifrenizi unuttunuz mu?
Site Ziyaretçileri
2 ziyaretçi online
 
 
 

Hakkımızda...

          

Genç Oto Kiralama 1998 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bu süre içerisinde araç kiralama konusunda, güvenilir ve saygın firmalar arasında yerini almıştır. Deneyimli kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Türkiye'de Operasyonel Kiralama son birkaç yıldır sektörde yerini almıştır. Operasyonel Kiralama ile işletmeler araç ihtiyaçlarını satın almadan kiralama yolu ile periyodik servis, bakım-onarım, sigorta (Kasko, Trafik Sigortası, Taşıt Pulu), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin uzun vadeli olarak gidermektedir. Günümüzde pek çok firma için araç satın almak yerine kiralamak, çok daha akılcı bir çözümdür. Genç Oto Kiralama , kiralama hizmetleri ile , ihtiyaca yönelik bir program ve uzman kadrosuyla en ekonomik fiyatlarla ve en uygun koşullarda hizmet vererek çalışmaktadır.

 

Çeşitli markalardan oluşan araçlar ile hizmet veren Genç Oto Kiralama, araç parkının %85'ni kurumsal firmalara filo olarak kiralamakta, ayni zamanda bireysel kiralama alanında da talepleri karşılamaktadır.

 

Genç Oto Kiralama müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun araç veya araçlarını müşterinin hizmetine sunmaktadır. Talep edilmesi halinde kişiye özel marka araç satın alınarak, kullanımına sunulur.

 

Sektörde hem müşteri portföyü hem de verdiği hizmet kalitesi ile 11 yılı aşkın zamandır, dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyen  Genç Oto Kiralama faaliyetlerini sürdürmektedir

.

 

İlkeTv
Anasayfa - Hakkımızda - Oto Kiralama - Filo Kiralama - Rezervasyon - Kiralama Koşulları - İletişim oto kiralama ankara