Hızlı Rezervasyon
 
Alış Bilgileri
Tarih * Tarih Seç. *
Saat   
Dönüş Bilgileri
Tarih* Tarih Seç. *
Saat   
Araç * :
Adınız Soyadınız :*
Eposta : *
Telefon Numaranız : *
Notunuz :
 

 

Üye Girişi

Kullanıcı adı
Şifre
Üye ol!
Şifrenizi unuttunuz mu?
Site Ziyaretçileri
1 ziyaretçi online
 
 
 

Filo Kiralama

FİRMALAR İÇİN KİRALAMA AVANTAJLAR

Yatırım Maliyeti ve Avantajı

          Firma, araç filosunu satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır.

          Genç Oto Kiralama ’nın filo kiralama çözümü ile; önceden sözleşme ile belirlenmiş kira bedellerinin dönemler itibariyle ödenmesiyle, yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır .

 Finansman Avantajı

          Genç  Oto Kiralama 'nın  kiralama çözümü ile; firma, uzun dönem otomobil kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilmektedir.

 Yatırımı Gideri

       Satın alınan bir aracın bedeli ancak 5 yılda gidere dönüştürülebilmektedir. Genç  Oto Kiralama 'nın filo kiralama çözümü ile; her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarınızı gidere atabilirsiniz

 Periyodik Araç Bakımları

 Araçların bakım gerekliliği, araç filosunu satın alan firmalara, hem zaman hem de maliyet açısından problem yaratmaktadır.

 Genç  Oto Kiralama 'nın filo kiralama çözümü ile filodaki tüm araçların periyodik bakımları firmamız tarafından üstlenilmektedir.

 Böylece kiracı hükmündeki firma, nakit akışını olumsuz bir biçimde etkileyecek bakım ücretlerinden ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilecek ek giderlere katlanmak zorunda kalmamaktadır. Firmamız tüm bu sorumlulukları üstlenerek firmaların araç filosuna sahip olmasından dolayı katlanacağı para, zaman ve işgücü kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

  Katma Değer Vergisi

           Satın alınan bir aracın KDV'si sabit kıymet haline geldiği için mal bedeli ile birleşmektedir. Ödenecek KDV' den de mahsup edilememektedir. Genç  Oto Kiralama 'nın filo kiralama çözümü ile; her ay KDV tutarını mahsup edebilirsiniz.

 

İlkeTv
Anasayfa - Hakkımızda - Oto Kiralama - Filo Kiralama - Rezervasyon - Kiralama Koşulları - İletişim oto kiralama ankara